Referencje

Dj Hektor to profesjonalista w każdym calu.

Zyskał nasze zaufanie już przy pierwszym kontakcie. Bardzo dobrze przygotował się do naszego wesela pod względem merytorycznym, słuchając naszych wskazówek przy doborze zabaw oraz repertuaru. Podczas wesela oprócz świetnej muzyki, czaru dopełniło profesjonalne oświetlenie, które nadało weselu świetnego klimatu. Z czystym sumieniem polecamy DJ-a Hektora. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Natalia i Artur

Wodzirej Hektor potrafi sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasze wesele było niewielkie i na dodatek towarzystwo mieszane, ale stanął na wysokości zadania! Dawał kawałki młodzieżowe, jak i Krzysztofa Krawczyka, i Czerwone Gitary – co podobało się seniorom. Super prowadził różnego rodzaju zabawy integracyjne takie jak „wężyki, pociągi” po sali itd. Nie zabrakło też niespodzianek. Wszystkich nas zaskoczył maksymalnie, przeprowadzając … Poloneza. To było niesamowite i nie trzeba było nikogo namawiać do wzięcia udziału. Polecam wszystkim Wodzireja Hektora!

Adam i Kasia

Wodzirej Hektor to profesjonalista pełna parą.

Potrafi idealnie trafić w gusta weselników puszczając świetną muzykę, a także rozerwać ich wspaniałymi zabawami integracyjnymi. Podczas naszego wesela wszyscy goście doskonale się bawili. Przy tym wszystkie atrakcje dawkowane były w granicach dobrego smaku. Niesamowicie udaną niespodzianką był występ Freddiego Mercury, który angażując gości, zainscenizował kilka otworów legendarnej grupy Queen. Mój mąż był zachwycony. Polecamy Wszystkim!

Krzysztof i Basia

Wszystkim bardzo dziękujemy za zaufanie i dobrą zabawę!

Do zobaczenia na Twoim weselu!

+48 505 177 253
kontakt@djhektor.pl