Nasz Team

dj_hektor_team_hektor

Dj Hektor

DJ, wodzirej, konferansjer

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem wydziału budownictwa. Pracuje jako kierownik przy budowie dróg, głównie autostrad i dróg ekspresowych. Mam to szczęście, że budowałem już trzy autostrady, a w Polsce mamy, jak wszyscy wiemy, tylko, a może aż trzy …

Jednak prawdziwą moją pasją i rzeczą, która daje mi radość i spełnienie jest  prowadzenie imprez tanecznych i animacja ludzi. Już od najmłodszych lat prowadziłem szkolne dyskoteki, a na długich przerwach obiadowych ‘serwowałem’ przez radiowęzeł swoje 20 minutowe sety. Założyłem nawet własne radio internetowe i pamiętam jak dziś moment, gdy słuchało mnie 15 słuchaczy – przeżycie nie do opisania i jak to mówi znane z reklam telewizyjnych zdanie „są rzeczy których kupić nie można”. W szkole średniej, jak to w szkole średniej, 18tki, pierwsze stroboskopy, estradowe zestawy nagłaśniające, maszyny do dymu – PIĘKNY CZAS.

Pierwsze swoje wesele poprowadziłem na drugim roku studiów. Było to wesele znajomego z pracy, który widział mnie wcześniej w akcji, kiedy prowadziłem imprezę jubileuszową naszej firmy. Tak mnie namawiał, że się zgodziłem. Teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór.

Wesele spodobało się gościom, a mi spodobało się prowadzenie. Tak jest do dnia dzisiejszego. Stale rozwijam swoją pasję oraz poszerzam wiedzę na kursach wodzirejskich, tanecznych, jak również oświetlenia scenicznego. Inwestuję również w najnowocześniejszy sprzęt znanych i renomowanych marek.

dj_hektor_team_boyler

Boyler

DJ, konferansjer (język angielski)

Boyler, a właściwie Bartłomiej, na co dzień jest twórcą gier komputerowych. Pracuje w firmie Techland, która (z Bartka udziałem) wydała w 2015 roku światowy hit, grę Dying Light. Oprócz gier, Bartka konik to muzyka. Ma on pokaźną kolekcję płyt, którą uzupełnia już od wieku nastoletniego. Absolutnym idolem jest dla Bartka Freddie Mercury, w którego z przyjemnością się wciela. W świat prowadzenia imprez wciągnął go brat, Hektor, który zauważył u niego ów talent aktorski i muzyczny.

dj_hektor_team_ula

Ula

animatorka zabaw dla dzieci, konferansjerka (język angielski, język niemiecki)

Ula, a dla naszych najmłodszych gości Ciocia Ula, jest nauczycielem języka angielskiego w przedszkolu. Ukończyła filologię angielską oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, a także kurs na animatora zabaw dla dzieci. Jest ona prawdziwą dziecięcą czarodziejką. W ciągu kilku sekund zdobywa sobie zaufanie dzieci, które potem chętnie biorą udział w przygotowanych zabawach i konkursach. Korona, czy samolot z balonów to dla Uli chwila, a dziecięce pląsy, tańce, wygi bańce to sama przyjemność.

dj_hektor_team_kasia

Kasia

Konferansjerka (język francuski, język włoski)

Kasia jest absolwentką geografii oraz filologii romańskiej. Interesuje się włoską kinematografią, którą poznaje przygotowując przepyszne dania kuchni śródziemnomorskiej. Zarówno Francja, jak i Włochy, w których wielokrotnie bywała, nie mają przed Kasią tajemnic. Kasia była tłumaczką samego Drupi’ego, włoskiego piosenkarza, podczas jego pracy w Polsce.

Napędza nas dobra zabawa!

DJ Hektor – Boyler – Ula – Kasia

+48 505 177 253
kontakt@djhektor.pl